Skip to content
Kodėl Brillux

Brillux – daugiau negu dažai

Kokybiški ir tinkamai parinkti dažai sukuria namuose jaukią atmosferą, suteikia sienoms šilumą, sustiprina apšvietimą, pagerina gyvenimo komfortą. Brillux – daugiau nei dažai, tai išskirtinis dėmesys Jūsų namams – vietai, kurioje gyvenate, auginate vaikus ir džiaugiatės.

Brillux dažai – ne tik grožis ir jaukumas. Tai itin patikima vidaus apdailos priemonė, apsauganti įvairių medžiagų paviršių nuo išorinio poveikio: ultravioletinių spindulių, blukinančių sienų spalvą, metalinio paviršiaus korozijos, medinį paviršių veikiančios drėgmės ir sudėtingų oro sąlygų. Ilgaamžiškumas ir neblunkanti spalva – vieni iš svarbiausių Brillux dažų privalumų.

Brillux – išskirtinė Vokietijoje pagamintų dažų kokybė. Dažų asortimentas apima per 10 tūkstančių skirtingų produktų, kurie patenkins įnoringiausių klientų poreikius: dažai interjerui ir fasadui, medžiui ir metalui, dekoratyvinės sienų dangos ir kt. Mes dirbame su architektais, statybinėmis organizacijomis ir privačiais asmenimis, kuriems rūpi interjero kokybė ir estetika.

Dažuose esančios kenksmingos medžiagos neigiamai veikia žmonių sveikatą, todėl mes siūlome ekologiškus dažus. Jie tinka dažyti patalpoms, kuriose gyvena žmonės, turintys padidėjusį odos bei kvėpavimo takų jautrumą. Brillux dažai atitinka aukščiausius aplinkosaugos ir sveikatos apsaugos standartus, pagaminti vandens pagrindu, be tirpiklių, lakiųjų medžiagų ir alergenų.